Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm Özeti Fragmanı

- Reklamlar -

Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm Özeti Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölümde bakalım neler yaşanacak.. Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm fragmanın kısa özeti burada.. Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm Özeti FragmanıSana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm Özeti

Duru’nun Şifacı olduğunu öğrenen Savaş’ın dünyası başına yıkılır. Savaş, gücü ve aşkı arasında hayatının seçimini yapmak zorunda kalırBüyük Abi’yi alt edebilmek için Levent ve Meltem’den yardım ister. Onlardan aldığı cevap Savaş’ı daha da zor duruma sokacaktırAylin’in kaçırıldığını öğrenen Tilki’yi ise başka bir sürpriz beklemektedir. Büyük Abi, Tilki’ye bir anlaşma önerirTilki, istediğini yaparsa Aylin’i serbest bırakacaktır.Şifacı’yı ele geçirmek için zamanının daraldığının farkında olan Büyük Abi,işi şansa bırakmamaya kararlıdır. Tilki ve Savaş’ı seçim yapmaya zorlarken Aylin’e de geri çeviremeyeceği bir teklif sunar.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/12/Sana-Bir-S%C4%B1r-Verece%C4%9Fim-22.-B%C3%B6l%C3%BCm-%C3%96zeti-Fragman%C4%B1.jpg’]http://v5.tinypic.com/29yr092.flv[/pro-player]

--- Reklamlar ---

Sana Bir Sır Vereceğim 22. Bölüm Fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. arzu diyor ki:

    ya cok guzel acaba Aylin Buyuk abinin teklifini kabul edecekmiYukarı