Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm 2. Fragmanı

- Reklamlar -

Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Fragmanı

Fox tvnin sevilen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim 14.Bölümü ile 29 Eylül 2013 Pazar akşamı FOX TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Heyecanın dorukta olduğu dizi Sana Bir Sır Vereceğim 14.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz. Bakalım Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Fragmanında neler bizi bekliyor..

--- Reklamlar ---

Sana Bir Sir Vereceğim 14. BölümSana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm  TÜYO: Yeni bölümdeki sandal sahnesini rüya sananlar var. Arkadaşlar sandal sahnesi rüya değil, gerçek. Aylin gücünü kaybettikten sonra ikisi de tam ölecekleri sırada Nihat Demirdağ, ilacı enjekte edecek. Tilki ve Aylin birkaç gün dinlendikten sonra iyileşecekler.

Ancak Tilki, Aylin’in doğum gününü berbat ettiğini düşünür. Bu yüzden Aylin’e ne yapmak istediğini sorar, Aylin’de sandalla gezmek istediğini söyler.

İkisi de sandala binerler. Tilki Aylin’in eline kağıt verir ve yaşanması imkansız şeyleri yaz der. Aylin ve Tilkinin yazdıkları gerçekleşmesi zor hayalleridir.

Ancak sandal sırasında çok romantik bir sahne yaşanacak ve bu sahne gerçek olacak. Tilki ve Aylin artık tamamen aşklarını itiraf ettiler. Bu yüzden harika bir sahne ve bomba anlar göreceğiz.

Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Fragmanıyla ilgili yorum ve görüşlerinizi bize yazın mutlaka..

Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. aylin diyor ki:

  HEPISININ KAFASI DOMINOSA GIDDI

 2. aylin diyor ki:

  KIZLAR IZLEDINIZMI 14 BOLUMU N FRAQMANIN BEN IZLEDIM TILKI HAPISANEDEYDI NE OLUYODU TILKI ABI NEDEN HAPISHANIYE GIRDI UHU UH U UHU ALIYORUM OOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF SAVAS ,CALA,MELTEM, LEVENT SIZ PORSUKSUNUZ

 3. m periwka diyor ki:

  diziye bayiliyorum insallah sevgigelir aylinin gucu ortaya cikmaz

 4. leyla diyor ki:

  sana bir sir verecegim diziyi cok ama cok seviyorum bu dizi hic bitmesinYukarı