Dizi Özeti Fragmanı Videosu

O Hayat Benim 1. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

O Hayat Benim 1. bölüm fragmanı

O Hayat Benim 1. bölüm fragman izle, O Hayat Benim 2. bölüm fragmanı, O Hayat Benim 1. bölüm özeti, O Hayat Benim oyuncuları, O Hayat Benim konusu, O Hayat Benim 1. bölümün tanıtımı

O Hayat Benim 1. bölüm fragmanında neler olacak: Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.
O Hayat Benim 1. bölüm fragman: Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.
O-Hayat-Benim-dizi-fragmaniAradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

--- Reklamlar ---

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2014/01/O-Hayat-Benim-dizi-fragmani.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=p9tQYuoriiQ[/pro-player]

‘O Hayat Benim’ çok yakında FOX TV’de başlıyor!Yukarı