Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm Fragmanı

- Reklamlar -

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm Fragmanıyla star tvde ekrana geliyor. Sevilen ve reytinglerde rekorlar kıran Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm Fragmanında bakalım neler yaşanacak..

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm özetinde: Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimlerini sevindirirken, kimilerini derinden üzüyor. Bayezıt ve Huricihan’ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros’u azletmeyince, Rüstem Barbaros’tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt’ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman’a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

--- Reklamlar ---

MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜM FRAGMANIMuhteşem Yüzyıl 113. Bölüm özeti

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar.

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölümde neler olacak

Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

Bayezıt, Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman’ın karşısına çıkan Huricihan’ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman’ı geçmişiyle yüzleştirir.

Muhteşem Yüzyıl 113. Bölüm yorum ve tüyoları

Fatma, Rüstem ile Mihrimah’ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros’tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman’ı derin bir kedere boğar. Muhteşem Yüzyıl, 13 Kasım Çarşamba Akşamı Star’da

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/11/MUHTE%C5%9EEM-Y%C3%9CZYIL-113.-B%C3%96L%C3%9CM-FRAGMANI.jpg’]http://v5.tinypic.com/n63q6w.flv[/pro-player]

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Nergis diyor ki:

  Selim annesi gibi yalancinin teki osmanlini yikan da o yaziklar Olsun iyilik yapan zamani olmaz hurremin kaninda var iste

 2. furkan diyor ki:

  bu film çok güzel en güzel rol yapan meryem uzerliydi şimdiki iyiyapıyo ama hürrem daha iyi yapıyo :poop: oldu film

 3. fatos diyor ki:

  selimi ve mustafayi cok beyeniyorum yolunuz acik olsun biz arkanizdayiz

 4. fatos diyor ki:

  selimi ve mustafayi cok beyeniyotum yolunuz acik olsun biz arkanizdayizYukarı