Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Müge Anlı Nezen Germiyen kim öldürdü gelişmeleri

- Reklamlar -

Müge Anlı Nezen Germiyen katili kim gelişmeleri

nezen germiyeni kim oldurdu

Kayıp olarak aranan 13 yaşındaki Nezen Germiyen olayında bugün yaşananlar herkesi fazlasıyla üzdü.
Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde bulunan kadın cesedin ilk olarak akla gelen Nezen Germiyen’e ait olabileceğiydi. Buna bağlı olarak Adli Tıp Kurumundan gelecek haber merak konusuydu.
Müge Anlı Adli Tıp Kurumundan çıkan ön raporu açıkladı. Raporda Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde bulunan kadın cesedinin Nezen Germeyen’e ait olduğu kesinleşti. Adli Tıp Kurumundan yapılan yayında ailenin üzüntüsü herkesi üzüntüye boğdu.

--- Reklamlar ---

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. ahmet ozdemiir diyor ki:

  Nezenin katilii kim merak ediyoruz dosyasini kapattunuiz mi

 2. sümenye şahnaz diyor ki:

  bennce murat yaptı

 3. cemile diyor ki:

  Yaa neden insanları catlatiyorsunuz allah için birsey söyleyin şu nezenin katili kim nezen hamile miydi yazık yaaa ben çalışıyorum diye izleyemiyorum ama sürekli netten bakıyorum ama birsey yok…

 4. cem bolgi diyor ki:

  Hulyaaaaaaaaaaaaaaaaaa nin alakasi var o ortadan jaldirtti nezeni .siz dahalen bes kisinin ustunde durun bakim .bisene deyil bi bes sene daha gecer yurdagul deyil anne baba murat ahnet deyil deyil deyil .murattan coook supgeleniliyor ama murat hiiic deyil .

 5. cem bolgi diyor ki:

  Ya siz tutturmussunuz annede anne ve babada baba iyiki o anne baba bi aglamiyo .aglasa bi dert aglanasa bi dert .vursa kizina bi dert vurnasa bidert .dzyanda huc dayak yememissiniz sanacak .ayle sorumsuz katiliyorum ama katil ne melek ne yurdagul ne murat ne ahmet nede anne baba tv muge anlida gordunuz konuklardan nezenle ilgili hic biri deyil .hulyaaanin alakasi var ama hulya elini surmedi baskalari yapti .ayle soguk durdu icin herkes vay aylesinin herseyden haberi var moduna girmis herkes .bi seydende haberleri yok ybu aylenin .ama sunada inaniyorum murat ahmeg hatta mahalledeki baska erjeklerde kizdan faydalandi tabi bu nekadar aylenin sucu oldugu kadar netenin de sucu onuc yasinda rahmetli herseye akli eriyo ama kendini erkeklere kulandirmicani bilmiyomu .okadar kisiye muratin onu dovdunu anlatabiliyosa murattan okadar korktu halde ozanan muratin onu kullandiginida söyleseydi .bence rahhmetlidede biraz kasinti vaarmis cunki herjese asik oluyo mahallede adam birakmamis oba asik buna asik suna asik anne bava ne yapsinYukarı