Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Karagül Yeni Sezon 14. Bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Karagül Yeni Sezon 14. Bölüm fragmanı

Karagül Yeni Sezon 14. Bölüm fragmanında neler olacak: Narin’in intiharı ile birlikte konağın içinde zaten durulmayan sular başka bir dalga ile yeniden alt üst olur. Ebru’nun Narin’in yazdığı intihar mektubunu bulmuş olması konakta tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Bu durumdan en çok, intihara kendisinin sebep olduğunu düşünen Fırat etkilenir.

Karagul Yeni Sezon 14. Bolum fragmaniKaragül Yeni Sezon 14. Bölümde Bir tarafta gerçeği biliyor olmanın verdiği ağırlıkla Ebru’nun yüzüne nasıl bakacağını bilemezken, diğer yandan öz kardeşinin ölümü bile göze alması, Fırat için çok zor bir dönemin başlangıcıdır.

--- Reklamlar ---

Karagül 14. Bölüm fragmanı özeti: Kadriye ana, Narin için canını dişine takmış koşturan, Narin’e ilk müdahaleyi yaparak hayatını kurtaran Ebru’yu izlerken, vicdanının sesine kulaklarını tıkayamaz ve Kendal’a karşı Ebru’nun yanında yer almayı tercih eder. Bu da Kendal ve Narin’in Ebru’ya olan öfkesini tetikler. Diğer yanda Recep elinde Kendal’ın hayatını bitirecek delilleri Melek’e kavuşabilmek için kullanmaya karar verir. Bu da Recep ve Kendal savaşının başlangıcıdır.

Karagül 14. Bölüm fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. mehriban diyor ki:

    Diziler icinde gorduyumuz ve izlediyim en guzel dizi Karagul dizisidir..Cok seviyorum ve cok beyendim.. Sanki gercek gibi.. Onlarla birlikde heyecanlaniyorum, onlarla birlikde agliyorum ben.. E kocam da daim bana kiziyo bu yuzden.. Bu yasananlar gercek diyil ki, sen neden heyecanlaniyosun diye.. Ama dogrusunu soyliyim, cok guzel dizi.. Ben Azeriyim.. Ve bu dizi de tum emeyi gecen insanlara basarilar diliyorum..Ve cok tesekkur ediyorum..Yukarı