Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Karagül sezon finali fragmanı 14 haziran

- Reklamlar -

Karagül sezon finali fragmanı 14 haziran

karagül sezon finali

Karagül sezon finali fragmanı özeti; Fırat’ın Ebru’ya gerçeği açıklayacağı noktada Melek’in konaktan kaçtığı öğrenilir. Silahını alıp evden çıkan Kendal her yerde Melek ve Recep’i aramaktadır. Ebru ve Fırat ise, Kendal bir zarar vermeden onları bulmak için çabalar.

Karagül sezon finalinde neler oldu?

Özlem Kendal ve Narin’le ilgili şüphesini dayanamayıp Kadriye’ye açınca Kadriye delirir, Özlem’i dediğine pişman eder. Ada’nın okulda üzerine attığı iftirayla deliye dönen Baran, tanık olduğu bir konuşmayla sarsılır. Kızların Melek’in kaçmasına yardım ettiğini ve Ada’nın düşük yaptığını ve öğrenen Kendal deliye dönüp Ebru ve kızlarına saldırdığında, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır.

Fırat’ın gerçekleri söylemesine engel olmak için her şeyi deneyen narin, onu durduramayacağını anladığında delice bir karar alır. Fırat konağa Ebru’ya gerçekleri anlatmak için geldiğinde konakta yaşanan gelişmeler, olayların seyrini değiştirir.

bgcolor="undefined" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" wmode="transparent" flashvars="duration=113&file=

&image=http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/06/karag%C3%BCl-sezon-finali.jpg
&controlbar=over”/>

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. emma diyor ki:

    karagul dizisi harika baran ve ada cok tatli,keske cabucacik sezn finali olmasaydi,neyse basarilar!!!!!Firay ebruya gercekleri soylesinnnn!!!1bye-byeYukarı