Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Karagül 31. Bölüm Fragmanı Özeti

- Reklamlar -

Karagül 31. Bölüm Fragmanı Özeti

Karagül 31. Bölüm Fragmanı Özetinde bakalım neler olacak neler gelişecek.. Karagül 31. Bölüm Fragmanı Özeti kısa yorum ve tüyoları sitemizde..

Karagül 31. Bölüm Fragmanda Murat’ın yokluğu ile hayat mücadelesine giren ve tek başına ayakta kalmaya çalışan Ebru, bir yandan önüne çıkan yeni engellere direnme çabasını devam ettirirken diğer yandan konakta ki dengelerin tam ortasına oturmuştur. Rüzgar’ın kaybolmasıyla birlikte Ebru bir kez daha çocuklarıyla imtihan edilir. Yanında tek destekçisi ve belki de kabul etmese de tek dayanağı olan Fırat’ı bulur.
Karagül 31. Bölüm Fragmanı Özetinde Narin’in konaktan ayrılmasıyla birlikte sarsılan bu denge yine Ebru’nun çabaları ve özverisi sayesinde yerine oturur. Ebru, Narin’in suçsuzluğu konusunda ısrar eder ve Kadriye Ana’nın hayranlığını bir kez daha kazanır.
Karagül 31. Bölüm FragmanıDiğer tarafta, Kendal Ağa’yı ikna ettiğini zanneden Özlem, bu kez gerçekten tehlikenin sınırlarında dolaşmaktadır. Elindeki son kozu oynamaya çalışsa da, Kendal Ağa artık ona inanmaz. Kendal Ağa ve Özlem arasındaki sırlara bir yenisi daha eklenirken, Kendal Ağa’nın cephesinde işler iyice karışır.
Konak ahalisi Rüzgar’ın kaybolması ve Narin’in gidişiyle uğraşırken, Melek başına geleceklerden habersiz Recep’in emanetine doğru yürümektedir.

--- Reklamlar ---

Karagül 31. Bölüm Fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Sevda diyor ki:

    sebirsizlikle cumani bekliyorum karagul bitmesin cok maraqli diziYukarı