Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Karadayı 55. Bölüm Fragmanı 20 Ocak

- Reklamlar -

Karadayı 55. Bölüm Fragmanı 20 Ocak

Karadayı 55. Bölüm Fragmanı 20 Ocak pazartesi akşamı atv de devam edecek.. Sevilen dizi Karadayı 55. Bölüm Fragmanı 20 Ocak özeti şu şekilde..

Karadayı 55. Bölüm Özeti 20 ocak

KARADAYI 55. BOLUM FRAGMANIMahir, Feride’nin Sinan’la nikah masasına oturduğunu duyunca delirir. Sevdiği kadının başkasının karısı olmasına izin vermeyecektir. Bu oyunu bozmak için harekete geçer. Feride nikah organizasyonunda Sinan’ın bir günahı olmadığını düşünürken Sinan’ın aşkını itiraf etmesiyle şoke olur. Bunu da öğrenen Mahir için artık durmak, sabretmek diye bir seçenek yoktur… Yaptıklarının hesabını sormak için Sinan’ın karşısına dikilir ancak bu başına ummadığı dertler açar… Feride bu nişan oyununu bitirmeye kararlıdır. Neticede babasını üzmeyi bile göze almıştır. Ama hiç beklemediği bir şey olur. En güvendiği insan tarafından sırtından bıçaklanır… Mahir bir yandan Sinan’la uğraşırken diğer taraftan Turgut’un suçlarını ispat etmek için Suat’ın peşine düşer. Suat’ı yakalamak için zekice bir plan kuran Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir. 20 Ocak Pazartesi Günü Saat 20:00’de atv’de..

--- Reklamlar ---

Karadayı 55. Bölüm Fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ali diyor ki:

    slm sevdigim dizi ama hala uzatiyorsunuz kurtlar vadisi gibi 210 bölümleremi geleceksiniz insanida pskolojik olarak diziden uzaklastiracaksiniz fazla surmeden bitiriniz artik…kabak tadi verdinizz artik insanlar sizin sayenizde sanoryolist oldular mesleginizi elinizden alacaklarr dikkatt……Yukarı