Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Karadayı 40. Bölüm Fragmanı

- Reklamlar -

Karadayı 40. Bölüm Fragmanı ilk dizisitemiz.com da olacak..

Karadayı 40. Bölüm Fragmanı  ile atv ekranlarında yerine almaya devam ediyor.. Yeni sezona çok iyi bir giriş yapan ve reytingleri altüst eden sevilen dizi karadayıda 40. bölümde neler yaşanacak?   

karadayi 41. bolumKaradayı 40.bölüm fragmanı 16 eylül dizinin yeni sezonundan sonra ekranlara gelecek bölümü izleyiciye tanıtacak. Verdiği aranın akabinde sabırsızlıkla beklenen Karadayı yayın hayatına geçtiğimiz haftadan itibaren hafta içi her Pazartesi devam ediyor. Yeni haftada ekranlara gelecek olan Karadayı 40.bölümün çekimleri tamamlandı. Dizi ekibi tarafından 38.bölümden derlenip hazırlanacak olan 16 eylül Karadayı 40.bölüm fragmanı haftanın merak edilen tanıtım videolarından biri olarak literatürdeki yerini aldı. Kenan İmirzalioğlu ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizi drama,aksiyon ve gerilim dolu bölümlerle izleyicisinin karşısına çıkmaya devam edecek…

Karadayı 16 eylül 40. Bölüme Televizyon ekranlarında bakamayanlar için Karadayı dizisinin yeni bölüm fragmanı çıktığında yazımızın devamında olacak.

Karadayı 16 eylül 40. Bölüm FragmanıYukarı