Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları fragmanı özeti

-- Sponsorlu Bağlantılar --

-- Sponsorlu Bağlantılar --

Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları fragmanı özeti

Hıyanet Sarmalı dizisi: Samanyolu TV ekranlarında yakında yayınlanacak olan ‘Hıyanet Sarmalı’ adlı dizinin çekimleri Kars ilçelerinde başladı.
Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları : 1980 yılları günümüze taşıyacak olan dizinin Yapımcılığını Mustafa Kartal’ın üstleniyor.

İşte Hıyanet Sarmalı Dizinin Hikayesi Özeti

Hiyanet Sarmali dizisi fragmaniAnadolu’nun mertliğini üstünde taşıyan baba Hamza’nın, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları mutlu yuvalarının işlendiğini açıklayan Kartal; “Fakat bu mutluluk uzun sürmeyecektir. O güzel ailenin yolu bir gün Binbaşı Kılıç’la kesişecek ve bambaşka bir dünyayı tadacaklardır. Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için gözünü karartmış, en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmemektedir. ve yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, bir gün Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçmektedir.”

Hıyanet Sarmalı dönmeye başlıyor. İçine hepimizi alarak. Biz hep durup seyrettik ama onlar bu sarmalı çözmeye geliyor. Ferhat, Ayaz ve Beyaz,yakında Samanyolu’nda!

Hıyanet Sarmalı dizi fragmanı Hıyanet Sarmalı fragmanı

1 Kötü2 Eh işte3 Orta4 İyi5 Harika (Oy Vermek istermisiniz?)
Loading...Loading...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Huseyn@Asiqi diyor ki:

    hm bende bakiyorum guzel dizi amma orda ferhat varya onun esli adni tapa bilmirem bilen varsa yazsinda

  2. nazlı diyor ki:

    seni çok seviyorum ayaaaaaaaz!!

  3. NAZLI diyor ki:

    valla ben de bilmirem

Yukarı