Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları fragmanı özeti

- Reklamlar -

Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları fragmanı özeti

Hıyanet Sarmalı dizisi: Samanyolu TV ekranlarında yakında yayınlanacak olan ‘Hıyanet Sarmalı’ adlı dizinin çekimleri Kars ilçelerinde başladı.
Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları : 1980 yılları günümüze taşıyacak olan dizinin Yapımcılığını Mustafa Kartal’ın üstleniyor.

İşte Hıyanet Sarmalı Dizinin Hikayesi Özeti

Hiyanet Sarmali dizisi fragmaniAnadolu’nun mertliğini üstünde taşıyan baba Hamza’nın, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları mutlu yuvalarının işlendiğini açıklayan Kartal; “Fakat bu mutluluk uzun sürmeyecektir. O güzel ailenin yolu bir gün Binbaşı Kılıç’la kesişecek ve bambaşka bir dünyayı tadacaklardır. Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için gözünü karartmış, en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmemektedir. ve yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, bir gün Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçmektedir.”

--- Reklamlar ---

Hıyanet Sarmalı dönmeye başlıyor. İçine hepimizi alarak. Biz hep durup seyrettik ama onlar bu sarmalı çözmeye geliyor. Ferhat, Ayaz ve Beyaz,yakında Samanyolu’nda!

Hıyanet Sarmalı dizi fragmanı Hıyanet Sarmalı fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. NAZLI diyor ki:

    valla ben de bilmirem

  2. nazlı diyor ki:

    seni çok seviyorum ayaaaaaaaz!!

  3. Huseyn@Asiqi diyor ki:

    hm bende bakiyorum guzel dizi amma orda ferhat varya onun esli adni tapa bilmirem bilen varsa yazsindaYukarı