Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Güneşi Beklerken 7. Bölümde neler olacak özeti

- Reklamlar -

GÜNEŞİ BEKLERKEN 7.BÖLÜMDE NELER OLACAK DEMET`TEN SÜRPRİZ KARAR !

 Güneşi Beklerken 7. Bölümde neler olacak özet Güneşi Beklerken 6. bölüm Zor Bir Daha şarkısı

gunesi beklerken 7. bolum ozeti
Güneşi Beklerken 7. Bölümde Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır. Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir.
Güneşi Beklerken 7. Bölüm ÖZETİNDE. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer.
Güneşi Beklerken 7. Bölüm fragmanı sitemizde : Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez. Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

--- Reklamlar ---

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. mex diyor ki:

    Bence Kerem Zeynep’in babasi adindan ona mektup yazacak

  2. eyşan diyor ki:

    bencede aşık olduğunu söyleyecek zaten ilerde keremle zeynep sevgili olcak çünkü boys ower flowers filminden kopya çekilmiş ve barış da zeynepi sevcek melis yine aptal aşık olarak keremi sevcek ve zeyneple ayırmaya çalışcak

  3. maik diyor ki:

    bence zeynepi sevdiğini açıklayacakYukarı