Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Güneşi Beklerken 17. Bölüm Özeti Fragmanı

- Reklamlar -

Güneşi Beklerken 17. Bölüm Özeti Fragmanı

Kanal Dnin sevilen ve reytinglerde ilk sıralarda gelen dizisi Güneşi Beklerken 17. Bölüm Özeti Fragmanıyla sitemizdeki yerini aldı. Bakalım bu hafta Güneşi Beklerken 17. Bölüm Özetinde neler olacak..

Gunesi Beklerken 17. Bolum ozeti fragmaniGüneşi Beklerken 17. Bölüm Özeti

Güneşi Beklerken 17. Bölüm Özetinde: Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür.

--- Reklamlar ---

Güneşi Beklerken 17. Bölümde Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir.

Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar..

Güneşi Beklerken 17. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/10/Gunesi-Beklerken-17.-Bolum-ozeti-fragmani.jpg’]http://tvmedya.trsohbet.com/wp-content/fragman-video/gunesibeklerken15-internetozel.mp4[/pro-player]

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. kenan diyor ki:

    bu kinonu cox beyenirem.inwallak keremle zeyneb sevgili olallar.cox yarawirlar.bu kinonu kim yazib ve cekibse halaldi zordu zor.

  2. aylin diyor ki:

    fraqmanini yayinlayin lutfen . bu arada diziyi cok seviyorum . cok super dizi.setde basarilar .Yukarı