Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Fatih Harbiye 9. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Fatih Harbiye 9. bölüm fragmanı

fatih harbiye 9. bolumFatih Harbiye 9. bölüm özeti;

Neriman’ın, Arcaoğlu Şirketine gelmesi ile şaşkınlığını gizleyemeyen Macit, belli etmemeye çalışsa da durumdan son derece memnun kalmıştır. Neriman ve Şinasi arasında ipler iyice gerilirken, Fatih Harbiye 9. bölüm Şinasi, geleceğine yön veren kararlar almak üzeredir ve 2 kasım Fatih Harbiye 9. bölüm özetinde Neriman ile aralarının kötü olması da Şinasi’nin istemediği bir yolda yürümesine sebep olur.

--- Reklamlar ---

Fatih Harbiye 9. Bölüm 2 kasım Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.  [player image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/11/fatih-harbiye-10-bolum-fragman-izle.jpg’]https://www.youtube.com/watch?v=sDyP3rgjs5g[/player]

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. fatma diyor ki:

    biraz dengesiz bir dizi.baska dizilerle kiyaslandiginda cok zayif,oyunculari icin seyr ediyorum en cok ben.Ilk bolumlerde Neriman Sinasiyle arasinda bir sey olmadigini halasina arkadasina anlatiyordu,sadece baskalarinin yakistirmasi demisti,simdiki bolumlerde Sinasiyi sevdiyini soyluyor.Pelin karakteri de cok sacma bir kiz,gurursuz.dizideki en normal insan Duygu galiba :)



Yukarı