Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Fatih Harbiye 13.Bölüm Fragmanı (İlk Sitemizde)

-- Reklamlar --

Fatih Harbiye 13.Bölüm Fragmanı (İlk Sitemizde)

Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı da yayınlanacak olan yeni bölümden kesitler sunacak. Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı dizi ekibi tarafından hazırlanan ve izleyiciyi yeni bölüm hakkında fikir sahibi yapmayı hedefleyen başarılı bir tanıtım.Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı aynı zamanda dizinin 23 Kasım tanıtım fragmanı olarak da biliniyor. Kadir Doğulu ve pek çok başarılı ismin yer aldığı dizi her Cumartesi 19.30′da ekranlarda olmaya devam ediyor.

--- Reklamlar ---

Fatih Harbiye 13.Bölüm Fragmanı (İlk Sitemizde)Fatih Harbiye 13.Bölüm Özeti

Büyük hesaplaşma sonrası Neriman, Macit ve Şinasi arasında sert rüzgarlar esmeye başlar. Neriman, artık bir tercih yapmak zorundadır. Bu hafta, her şey gün yüzüne çıkıyor. Pelin’le oynadıkları oyuna bir son vermek isteyen Onur, Macit ile arkadaşlığını kurtarabilecek mi? Şahika, çevirdiği entrikalara devam ederken, sırlarının bir kısmını da olsa herkese açıklamak zorunda kalacak gibi. Şinasi için hiç de tahmin etmediği bir fırsat ayağına kadar gelir, Neriman’da ideallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Hayallerine kavuşacağı ümidi ile yola çıkan Neriman, karşılaşacağı sürpriz ile şaşkına döner.

Fatih Harbiye 13.bölüm fragmanı dizinin merakla beklenen tanıtımlarından biriydi. Fatih Harbiye 12.bölümde neler olacak sorusunun kısmende olsa cevabını veren fragman pek çok kişinin de ilgisini çekti. Fatih Harbiye 23 Kasım fragmanı televizyon ekranlarında seyredemeyenler, merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için seyirciye sunulduğunda yazımızın devamında olacak.

Fatih Harbiye 13.Bölüm Fragmanı ilk dizisitemiz.com da..

Bu Konuda Yorum YapınYukarı