Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Fatih Harbiye 10. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Fatih Harbiye 10. bölüm fragmanı

fatih harbiye 10. bolum fragmani

Fatih Harbiye 10. bölüm özeti; Neriman’a gelen telefon ile Şinasi yeniden yıkılır. Aralarını düzeltmek için çaba gösteren ama bir türlü dengeyi kuramayan 9 Kasım Fatih Harbiye Şinasi ve Neriman için yeni bir karmaşa durumu söz konusudur. Saplantılı aşkı yüzünden sarsıcı günler geçiren Pelin, kendisi başta olmak üzere Macit’i de iyice bunaltmıştır.

--- Reklamlar ---

Fatih Harbiyede bu hafta yaşadığı bunalım sebebi ile Pelin’in beklenmedik kararı, herkesi şok edecektir. Şahika, bencilce düşünceleri ve kendi başına aldığı kararlar yüzünden zor durumda kalsa da bir yolunu bulup olayları lehine çevirmeyi başarır.Sürprizlerle dolu Şahika’nın maceraları gün yüzüne çıkmak üzeredir.

[player image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/11/fatih-harbiye-10-bolum-fragman-izle.jpg’]https://www.youtube.com/watch?v=sDyP3rgjs5g[/player]

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. gizem su diyor ki:

    bu bölüm çok heyecanlı bence.macitle nerimanın arası düzelecek gibi.bencede düzelsin zaten arkadaşlar.şu neriman şinaside ne buluyorsa bi türlü anlayamıyorum.şu yüzsüz pelinde macitin onu sevmediğini anlayıp aradan çekilse ama pelinde suç yok macitte pelinin yüzüne ”seni sevmiyorum” dese ama pelin o yüzsüzlükle ne yapar ne eder maciti ele geçirme planları bulur:)

  2. sabrina diyor ki:

    sabirsizla bekliyorum 9 bolummu arkadasslar en cok baktim dizi bu ve med cezirYukarı