Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Fatih Dizisi oyuncuları fragmanı özeti

- Reklamlar -

Veda etti

Dizinin bu bölümünde, Zeynep, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı fakat kurtarılamayarak hayata veda etti.

--- Reklamlar ---

Paylaştığı not:

Özçelik bu vedanın ardında Intstagram’da izleyicileriyle şu notu paylaştı:
Zeynep sevenlere… Sizlere bu sekilde veda etmek istemezdim. Ama bilirsinizki biz oyuncular senaryoya müdahale edemeyiz. Çekerken de, dublajda da, izlerken de çok ağladım, çok zordu, büyük bir ayrılık acısıydı benimki… Benim için hayatımın en dolu dolu, en onemli, en macerali 7 senesiydi. Emeği geçen herkese binlerce teşekkürler. Sizlerin de varlığınız için şükürler olsun. Yol devam ediyor, bilin ki çok iyiyim. Sizi seviyorum.”

Fatih Dizisi oyuncuları fragmanı özeti

Fatih Dizisi oyuncularıFatih Dizisi oyuncularından birisi Arka sokaklardan ayrılar Gamze özçelik.. Rolünün bitmesiyle birlikte ‘Arka Sokaklar’ dizisine veda eden Özçelik’in yakında başlayacak olan Kanal D’nin yeni dizisi ‘Fatih’de oynayacağı öğrenildi. Dizinin kadrosunda ayrıca Mehmet Akif Alakurt, Seda Akman ve Aslı Tandoğan gibi isimlerde yer alıyor.

Fatih Dizisi oyuncuları ve rolleri nasıl?

‘Fatih’i Mehmet Akif Alakurt’un canlandırdığı dizide Seda Akman ‘Gülbahar Hatun’, Gamze Özçelik ‘Çiçek Hatun’, Aslı Tandoğan ‘Dilyar’ Teoman Kumbaracıbaşı ise ‘Vlad’ rolleriyle seyirci karşısına çıkacak..

Fatih Dizisi fragmanı

Fatih Dizisi fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. melda diyor ki:

    slm oyuncu aryormusunuz eger güzel bi oyuncu arrıyosanız ben oynuya bilirim :D

  2. eda diyor ki:

    arkadaşlar üzülmeyin bir dizi elbet bir gün bitecekti tamam bende çok ağladım hatta evde peçete kalmadı ama bitti gitti bakın fatih diye dizi başlıyor o bitmeden keyfini çıkarın çok eğlenceli dizi olacakmış gamze özçeliğe selamalar kendisini çok seviyorum.çok merak ediyorum tarihte nasıl oynayacak yeni hürrem mi geliyor başımızaYukarı