Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Bir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Fragmanı

- Reklamlar -

Bir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Fragmanı

Bir Ask Hikayesi 30. BolumBir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Fragmanıyla karşımızda. Fox tvde yayınlanan ve çok sevilen Bir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Fragmanında ve özetinde bakalım neler olacak..

Bir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Yorum ve Tüyolarınız:

Bir Aşk Hikayesi 30. Bölümde Tahsin Kızına “Geç olmadan Korkuta git” diyor sonra kızıma nasıl dokunursun diye efeleniyor Korkutla birlikte Ceylana yani kızına çin işkencesi planlıyolar.Ee daha ne var sırada.Senaryonun iler tutar bir yanı kalmadı.kim kimin dostu,Kim kimin düşmanıdır,neden bunları yapıyolar anlayana helal olsun.

--- Reklamlar ---

Bir Aşk Hikayesi 30.bölüm özeti: Korkut ve Ceylan’ın evliliği hayal edildiği gibi mutlulukla başlamaz. Korkut sevdiği kadın o öldüktensonra acı çekmesin diye kendinden nefret etmesi için çabalar. Çünkü ona göre “Öfke iyidir… Acı yavaş yavaş öldürür… Öfke ayakta tutar.” Ama Ceylan pes etmeyecektir. Korkut’un ona aşık olduğundan emindir ve bunu kanıtlamak için her şeyi yapar. Belki de ilk kez Ceylan aşkı için bu kadar yürekten savaşır. Diğer tarafta Tolga ölümün soğuk yüzüyle karşı karşıya gelir. Kader Korkut’a oynadığı oyunu bu kez Tolga’ya oynar. Ama o, Korkut gibi güçlü duramaz. Ağlayarak yalvarır “Anne ölmeme izin verme…”

Bir Aşk Hikayesi 30. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/995523_598186830231292_394141550_n.jpg’]http://www.fragmanlar.tv/video/bah29.mp4[/pro-player]Yukarı