Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özeti Fragmanı

- Reklamlar -

Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özeti Fragmanı

Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özeti ve fragmanı sitemize eklendi. Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özeti Fragman hakkında yorum ve görüşlerinizle bize destek olabilir, dizimizin gidişatı hakkındaki yorum ve tüyoları bize bildirebilirsiniz..

Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özeti

bir ask hikayesi 28. bolum ozeti fragmaniBir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Özetinde: Bu gün senin yanında olmak istiyorum… Olucam da… Yarın n’olur bilmem… Canım isterse kalırım, istemezse giderim…” diyen Ceylan hayatında ilk defa yarını düşünmeden yaşamaya karar verir. Ve soluğu Korkut’un yanında alır. Bu yol onu nereye götürürse gitmeye razıdır ama elbette başına geleceklerden habersiz. Korkut’sa iyice köşeye sıkışmıştır.

--- Reklamlar ---

Memduh kendine gelir gelmez vurulduğunda Korkut’un sözlerini anımsar. Şüpheyle Korkut’u çağırtır ve gerçeği ister “Vurulduktan sonra… Bişey duydum… Oğlumun sesi sandım önce… Herhalde dedim Demir’in yanına gidiyorum. Sonra seni gördüm. Baba diyen sendin değil mi?”

Diğer tarafta Gönül, Korkut’un annesini bulmak için uğraşmaya devam etmektedir. Sonunda Hakkı’nın bir şeyler bildiğini düşünerek onunla konuşmak ister. Aynı anda Hakkı da Emine’nin oğlunu ve kardeşini bile hatırlayamıyor olmasına dayanamaz ve annesine kavuşması gerektiğini düşünür. Sonunda Hakkı tüm gerçeği itiraf eder… Ama kime?

Bir Aşk Hikayesi 28. Bölüm Yayın Tarihi- 15 Ekim 2013 Salı 

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/10/bir-ask-hikayesi-28.-bolum-ozeti-fragmani.jpg’]http://tvmedya.trsohbet.com/wp-content/fragman-video/biraskhikayesi26.mp4[/pro-player]Yukarı