Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm fragmanı

bir ask hikayesi 26. bolum fragmani

Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm özeti;

--- Reklamlar ---

Vazgeçtim… Kimseyi sevmicem… Kimse de beni sevmesin… Böyle tek başıma aşksız, sevgisiz yaşayıp ölücem. Korkut her şeyin bittiğini düşündüğünde Cennet ona başka bir sevginin kapılarını açar.Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm ama Korkut’un acısını dindiremez. Ceylan’ın, Tolga’nın yaşadığı o eve dönmesi dünyasını karartmaya yeter.

Bir Aşk Hikayesi 26. bölümde neler olacak? Ceylan ise Korkut’tan uzak kalmanın acısının üstüne bir de ailesinin yaşadıkları ve yaptıklarıyla daha da yıkılır.

Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm Herkes sırtını döndü kazık attı bir Emine hep yanımdaydı… Bilirdim hep yanımda olacağını. Ne olursa olsun beni seveceğini… Şimdi o da gitti… Onu da aldı adi hayat elimden.

Bir Aşk Hikayesi 26. bölüm yorumlarınızı aşağı yazınız…

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. aslinur yazgi diyor ki:

    acaba bu haftaki bolumunde neler olacak korkut ile ceylan barisacakmi heycanla yeni bolumunu bekliyorum ve diziyi Çok seviyorummmmmmmmmmm

  2. çok sıkıcı ilerliyor artık çok merak etmiyorum

  3. coşkun yılmaz diyor ki:

    dizi cokmu cok güzel bu diziyle hayat buluyom hastalımı unutuyom bu dizi bana yaşam savaşı veriyor ilac bile kullanmıyom allah aşkına diziyi bitirmeyin seckini yönetmenimi cok seviyom ne olur bitirmeyin yoksa bende biterimYukarı