Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Benim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanı 24 Aralık

- Reklamlar -

Benim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanı 24 Aralık

Benim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanı 24 Aralık salı akşamı kaldıgı yerden devam edecek show da.. Benim İçin Üzülme 46.Bölümü ile 24 Aralık Salı akşamı Show TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

benim icin uzulme 46. bolum fragmaniBenim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz. Benim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanıyla ilgili yorum tüyo şarkı şiir vb yorumlarınızı yazabilirsiniz..

--- Reklamlar ---

Benim İçin Üzülme 46.Bölüm fragmanı

[pro-player type=’video’]http://tvmedya.trsohbet.com/wp-content/fragman-video/benimicinuzulme46.mp4[/pro-player]

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. elvira diyor ki:

    berhaba ben bu diziyi cok seviyorum. ben russiyada yasiyorum, aslinda gurcistanliyim. gurcustandada izliyordum burdada izlemeye devam ediyorum. lutfen artik bukeyle niyazi sonsuza dek beraber olsunlar.)))))

  2. sevde diyor ki:

    Ben bu diziyi o kadar çok seviyorum ama buke ve niyazinin bir araya gelememesi beni vcok uzuyor bnde artvin borckaliyim memleketimde. Diziyi cekmeniz çok hoşuma gitti ama artik buke ve niyazinin sonsuza kadar sürecek aski bir araya gelsin lütfen onlara mutsuz görmek. Beni ve diğer herkesi uzuyor dileklerimize filmde uygulamanizi rica ederim….:-)

  3. diziyi çok seviyorum ama artık diziye bir heycan gelsin büke ve niyazi için olumlu gelişmeler olsun mahsum abi seni çok seviyorum senin başarınla gurur duyuyorum bir Diyarbakırlı olarak birde ben doğuluyum esim Trabzon oflu bu dizi tam bize uyuyor umarım ınsanların içindeki on yargıların kalkmasına vasile olurYukarı