Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Böyle Sev 32. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Beni Böyle Sev 32. bölüm fragmanı izle

beni boyle sev 32. bolum fragmaniBeni Böyle Sev 32. bölüm fragmanıyla kaldığı yerden trt1 ekranlarında devam ediyor. Sevilen ve ödül üstüne ödül kazanan dizi Beni Böyle Sev 32. bölüm fragmanında ve özetinde bakalım neler oluyor..

Beni Böyle Sev 32. bölüm özeti

Ayşem ve Ömer eve döndüklerinde kötü bir sürprizle karşılaşırlar; borular patlamış her yeri su basmıştır. Mecburen Ayşem kızlara, Ömer de Haluk’un evine gider. Fakat Deniz ve Haluk fena halde hastadır, hastalığı Ömer’e bulaştırma ihtimalleri de oldukça yüksektir.
Dükkan tutulmuş, tadilat başlamıştır. Nail ve İlyas işe dört elle sarılırlar. Safiye ise kendi fikirlerini sanki Nail’in fikriymiş gibi Eda’ya anlatır. Niyeti kendi zevkini kabul ettirmektir. Fakat Eda düşündüğünden daha akıllı bir kadındır. Bu arada kızının durumunu öğrenen Nail’in canı sıkılır…

--- Reklamlar ---

Furkan’ın ani duygu değişimleri Seda’yı tedirgin eder. Hele küçük bir kaza nedeniyle bir adamı hırpalamaya kalkması oldukça ürkütür. Öte yandan Furkan’ın onu her şeyden korumak isteyen halini sevmektedir. Geç saatlere kadar çalışıp işten çıktıklarında başlarına gelen bir durum, hayatlarında yepyeni bir yol ayrımı olacaktır.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2013/10/beni-boyle-sev-32.-bolum-fragmani.jpg’]http://www.fragmanlar.tv/video/bbs32.mp4[/pro-player]Yukarı