Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 530.- 535. Bölüm Tüyoları

- Reklamlar -

Beni Affet 530.- 535. Bölüm Tüyoları

beni affet 530. bölüm 535. bölüm tüyo

Beni Affet dizisi yeni bölümleri ile hafta içi ger gün star tv ekranlarında yayınlanıyor. Gelecek hafta 530. –  534. bölümleri yayınlanacak. Beni Affet gelecek hafta yayınlanacak bölümleri ile ilgili yorum ve tüyoları bu sayfada sizlerle…

--- Reklamlar ---

Beni Affet 530.- 535. Bölüm Tüyoları
Sevgi Kemal’in dizlerine kapandığında her şey durmuştur artık. Sevgi yaptığından utanmakta, af dilemektedir Beni Affet 530.- 535. Bölüm Kemal’den.. Ve Kemal’in yanıtı, dizlerine kapanmış Sevgi’nin, bir annenin anlayacağı, dildedir.

“Sizin yüzünüzden evladımı kaybettim. Ama siz benim yüzümden kızınızdan olmayacaksınız. dizisitemiz.com Bu acıyı size yaşatmayacağım..” der, çeker gider.. Sevgi’yi affetmez, ama kızından da ayırmaz.

Öte yandan Şahin artık eve  Beni Affet 530.- 535. Bölüm geri dönmüştür ama arkasında Şebnem’in gölgesi vardır. Şebnem sürekli Şahin’i sıkıştırmakta, Şahin yalanla söylemektedir. Sonunda bu yalanlarından birinin farklına, Bahar vardır. Babasının bir işler çevirdiğini düşünmeye başlayacaktır.

Beni Affet 530.- 535. Bölümlerde dizisitemiz.com Öte yandan Leyla ve Umut için parmaklara yüzükler takılacaktır, onca acı, onca sıkıntıdan sonra, yepyeni bir aşkın filizleri atılacaktır. İki sevgili, parmaklarına takılacak yüzükle nişanlı olacak, haftanın ilk bölümlerinde onların aşkları tütecektir evden..

Feride ve Cüneyt’in hayatına bir anda düşen Ziynet’in, aylardır aradıkları Sabiha’ya giden yolda önemli bir bilgi vermiştir. Sabiha’nın adresi. Cüneyt ve Feride o adrese gittiklerinde, Sabiha’yla ilgili bir bilgi aramaktadırlar.. Aradıklarını da bulurlar, Sabiha’nın kocası..

İkili Sabiha’nın kocasına ulaşmak için yola çıktıklarında, yangına ve gerçeklere uzanan bir yolculuğun başında olduklarını bilmemektedirler. Onları bekleyen geçmiş, onları bekleyen gerçekler ve onları bekleyen bir yangın vardır.. Zühre Cüneyt’le Feride’nin bu maceraya düştüklerini öğrendiğinde Osman’dan yardım ister..

Ziynet’in aileye bomba gibi düşmesi, öteki cephede, Osman ve Zühre’yi de etkiler. Aylardır birbirlerine uzak kalan bu karı koca, her gün yan yana olduklarından, Osman sürekli Zühre’yi suçlamıştır. Ve bir gün, Zühre’nin boğazına kadar gelir bu suçlamalar, resti çektiği an, Ziynet’in duyduğu andır..

Ziynet, yıllar önce yaşanan bu kötü olayla ilgili Ziynet ne bilmektedir?

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. fatih diyor ki:

    Azeriyim,ama bu dizi kalbimi cok kiriyorYukarı