Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 526.- 530. Bölüm Tüyoları

- Reklamlar -

Beni Affet 526.- 527. Bölüm Tüyoları

Beni Affet 526.- 530. Bölüm Tüyoları: İkinci bebeklerini kucaklarına alamadan kaybeden Bahar ve Kemal’in acısını tüm aile paylaşır. Ancak Bahar, bebeklerinin gerçekte nasıl düştüğünü kocası Kemal’den saklamaktadır. Paçaları tutuşan Şebnem ise konuyu kapatmak için kendince bir yol bulurken, gün yüzüne çıkmak için bekleyen sırlar, yine saklı kalmayacaktır.

Ailesinin hayatta olabileceğini öğrendiği günden beri onları bulmayı kafasına koyan Feride, Cüneyt ve Dilek’le birlikte aramaya devam eder. Kendisine yardım edebilecek bir kişinin numarasına ulaşan Feride’nin işi bu sefer rast gidecek midir? Öte yandan Osman’ı korkudan titretecek sürpriz bir isim çıkagelir.

Beni Affet 527.- 529. Bölüm fragmanı

Beni Affet 526.- 530. Bölümlerde Kozan Şirketine sahip olmak için elinden geleni ardına koymaya Tunç, adımlarını sağlam atar. Osman ve Cüneyt, Tunç’un ne işler çevirdiğini çözmeye çalışırken, artık onlar için çok geç olacaktır. Bu sırada geçmişe dair Zühre’yi sıkıştıran Feride ve Dilek, istedikleri cevapları bulamazlar. Feride’nin aklına yeni bir fikir gelir.

Beni Affet 526.- 528. Bölüm özeti

Beni Affet 526.- 530. Bölüm TüyolarıŞebnem’in hırsının kurbanı olan Bahar, bebeğiyle ilgili büyük bir sorun yaşar. Bebeklerinin yaşaması için bin bir mücadele veren Kemal, Şahin’in tedavisiyle uğraşırken, Bahar farkında bile olmadığı bu acımasız oyunun içinde doğmamış bebeğini koruyabilecek midir? Cesur ise Şahin’in nerede olduğunu öğrenir.

Beni Affet 526.- 527. Bölümde neler olacak

Kozan Şirketine sahip olmak için elinden geleni ardına koymaya Tunç, adımlarını sağlam atar. Osman ve Cüneyt, Tunç’un ne işler çevirdiğini çözmeye çalışırken, artık onlar için çok geç olacaktır. Bu sırada geçmişe dair Zühre’yi sıkıştıran Feride ve Dilek, istedikleri cevapları bulamazlar. Feride’nin aklına yeni bir fikir gelir.Yukarı