Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 524.Bölüm Fragmanı Özeti 21 Mart

- Reklamlar -

Beni Affet 524.Bölüm Fragmanı Özeti 21 Mart

Beni Affet 524.Bölüm Fragmanı Özeti

Beni Affet 524.Bölüm Fragmanı Özeti: Beni Affet 524.bölümde olacaklar ilgili tüyolar veren Beni Affet 21 Mart özeti yazımızın devamında yerini alacak. Yine heyecan dolu dakikalar olan bir bölüm bizleri bekliyor…

Beni Affet 524.Bölüm Özeti

Beni Affet 524.Bölüm Fragmanı Özeti 21 MartBeni Affet 524.bölümde Şahin’in hastalığına çare bulan Kemal, Umut ve Şahin’le birlikte ameliyat için yurtdışına gitme hazırlığı içindedir. Bahar’da kocasına yardımcı olmak isterken, Kemal’e hala inanmayan Sevgi, Şahin’den beklemediği bir tepki görür. Kocasının peşinden giden Sevgi, Şebnem’in kollarındaki Şahin’i görecek midir?

--- Reklamlar ---

Kozan ailesi üyeleri şirketlerinin satılmasını engellemek için çabalarken, şirket ortaklarından biri olan Tunç ise yüklü miktarda borcu olan şirketin satılmasından yanadır. Çünkü Tunç’un şirketle ilgili önemli planları vardır.

Çarşamba günü yayınlanacak bölümden tüyolar aktaran Beni Affet 524.bölüm özeti ile alakadar edindiğiniz bilgileri yorum bölümden bizlerle paylaşabilirsiniz. Yeni bölüme dair yorum ve görüşlerinizi bu konu altına yazabilirsiniz. Dizinin 524.bölüm özeti 21 Mart 2014′teki bölümde olacakları aktardı. Beni Affet dizisinin bölüm özetleri Tanitimfragmani.Com’da “Beni Affet” kategorisinde yerini alıyor.

Beni Affet 524.Bölüm fragmanıYukarı