Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 520.- 525. Bölüm Tüyoları

- Reklamlar -

Beni Affet 520.- 525. Bölüm Tüyoları

Beni Affet 520.- 525. Bölüm Tüyoları: Beni Affet 521. Bölüm Fragmanı ve Özeti Şahin’in şahit olduğu manzara korkunçtur. Şebnem her şeyi öğrenmiştir artık. Şahin Şebnem’i kenara çekip içinde bulunduğu durumu, hastalığını anlatır. Şebnem’in bu yalanlara karnı toktur, aylardır kendisini aldattığını yüzüne vurur..
Bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır Şebnem, bütün her şeyi öğrenmek, Şahin’in sırlarını çözmek için kalkıp gecekonduya gelir. Şahin’in artık çıkışı kalmamıştır. Öte yandan Sevgi de ufaktan olanlardan kuşkulanmaya başlamıştır.
Kemal’se, bebekleri Asya’nın hayatını kurtarmanın derdine düşmüş, İran’a kadar gitmiştir. Bütün bir hafta boyunca Kemal’i uzaklardan göreceğiz ama bu çabasının meyvesini de alacaktır.
Kemal’den gelen haber bir anda aileye bomba gibi düşer, aranan böbrek bulunmuştur, Kemal İran’da istediğini elde etmiştir. Şahin bir anda uçağa atlar ve gider, Şebnem işlerin karışmasından dolayı rahatsızdır, neler olduğunu çözmek için artık aileye daha sık gidip gelmektedir.

Beni Affet 521.- 524. Bölümlerde neler olacak

Beni Affet 520.- 525. BölümBeni Affet 521.- 524. Bölümlerde: Cüneyt iki adım atar, salonun ortasında durur, Feride’ye bakar, sonra Tunç’a, yavaşça Feride’nin yanına gider, belinden kavrar ve dudaklarından öper. Tunç “ne” yapacağını bir anda afallar. Cüneyt “daha ne kadar görmen gerekiyor Tunç” dediğinde, Tunç’un kalbine hançeri saplamıştır. Feride’nin her şeyi Cüneyt’tir, Cüneyt’inde!! Tunç bu darbeyle resmen yıkılır.

--- Reklamlar ---

Öte yandan Yıldız ve Zühre ortaklığının sonucunda Açelya bir anda Tunç’un hayatına girer. Tunç ilk anda şüphelenemez ama sonra bu işin arkasında annesi ve Yıldız’ın olduğunu çözer, bu durumu lehine kullanmaya karar verir.
Şirketin satıldığını öğrenen Tunç, harekete geçer, ne yapıp edip o şirketi almak için kıyasıya bir mücadele başlar. Bu hafta, bu mücadeleyi izleyeceğiz, öteki taraftan Feride ve Dilek’in yakınlaşmalarını, ailelerini bulmak için harekete geçmelerini izleyeceğiz.

Beni Affet 522.- 523. Bölüm özeti

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. malak diyor ki:

    iyi gunler man bakudanam sizin filmleri cok severim amma bu shahinin ic yuzunu gosterin sevgiyla kadari birda sinan doktorun yuzunu gormak istaram

  2. helin diyor ki:

    en sonunda şahinin bütün püslikleri ortaya çıkmaya başladı. şebnem bu işin peşini bırakmasın.

  3. tuba diyor ki:

    şu şahinin oyunları ne zaman çıkacak bir an önce çıksa çok sıkıldım sevginin ve kaderin yüzünü görmek istiyorum sinir oluyorumYukarı