Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 491.- 495.Bölüm Tüyoları Özeti

- Reklamlar -

Beni Affet 491.- 495.Bölüm Tüyoları Özeti

Beni Affet 491.- 495.Bölüm Tüyoları: Yeni bir bebek her zaman, yeni bir heyecan, yeni bir hayat demektir, Kemal’le Bahar bunun sevincini yaşarken boğazlarına oturacak düğümün adı da Şahin’dir. Eğer bu bebeğin doğması beklenirse Şahin’den geriye sadece ölü bir beden kalacaktır.

Beni Affet 491.- 495.Bölüm fragmanı

Beni Affet 491.- 495.Bölüm Tüyoları ÖzetiŞimdi iki aşığın önlerinde hayati bir mesele vardır, “bu bebek doğacak mıdır” yoksa Şahin ölecek midir? Bahar’ın üzerine doğru bütün bir aile gelmeye başlar, bir karar verilmelidir, durum acildir? Bebek mi doğacaktır yoksa Şahin mi hayatta kalacaktır?

--- Reklamlar ---

Beni Affet 492.- 494.Bölüm özeti

İşte iki çifti bu zor karar beklemektedir. Kemal doğmamış çocuğu için yeni bir mücadelenin ortasında bulur kendini, Bahar’sa, babasının ölümünden sorumlu olabileceği gerçeğiyle, ailesinde yüzleşir.

Öte yandan Şebnem, artık iyiden iyiye Ankara’ya dönmüş ve işlerin yoldan çıkmasına sebebiyet verecek bir şekilde Şahin’in hayatına dahil olmuştur? Eskiden elini kolunu sallayarak dolaşan Şahin’i hep yanında isteyen bir Şebnem vardır..

Beni Affet 492.- 493.Bölümde neler olacak

Ve Geçmişin ağır kapıları yavaş yavaş aralanmaya başlar. Eylül ve Feride’nin kardeş oldukları sırrı, ikilinin geçmişinde yatmaktadır. Dilek “işte” bu geçmişin anahtarıdır ve bir anda ortaya çıkar. Abisinin peşinde olan Dilek Osman’la Zühre’nin karşısına dikilir?

Yangından, her şeyden habersiz Dilek, ailesini ararken, Osman’la Zühre’nin mecburi bu mesele için bir araya gelmeleri, yeni sorunları ortaya çıkartırken, geçmişin de aralanmasına sebep olur. Dilek buraya “ailesini” bulmaya gelmiştir..

Beni Affet 493.- 494.Bölüm tüyoları

Öte yandan Cüneyt Tunç’un bu beyin tümörü sayesinde bütün yaptığı kötülüklerden sıyrılabileceği fikrine tahammülü yoktur. Bu işin içinde ne vardır, bunu peşinden gider, gerçekten bir tümör birinin kararlarını bu kadar etkileyebilir midir?

Beni Affet 492.- 495.Bölümün kısa özeti

Ve Leyla ve Umut, ikilinin arasına girmiş bir Sait, geçmiş, yaşanamayanların getirdiği acı, her şey üstü üste bindiğinde Leyla için artık kalmanın bir manası yoktur. Eğer Umut onu sevmiyorsa, eğer Sait yüzünden hayatından siliyorsa, o zaman Leyla neden durmaktadır? Leyla’nın bir anda ortadan kaybolması, Umut’un aklını başına getirebilecek mi?

Bu ve bunlardan çok daha fazlası, bu hafta Beni Affet’te..

Beni Affet 492.- 493.Bölüm fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2014/02/Beni-Affet-491.-495.B%C3%B6l%C3%BCm-T%C3%BCyolar%C4%B1-%C3%96zeti.jpg’]http://www.dizisitemiz.com/fragman-izle.mp4[/pro-player]Yukarı