Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Beni Affet 446. – 450. Bölüm Tüyoları

- Reklamlar -

Beni Affet 446. – 450. Bölüm Tüyoları

Beni Affet 446. – 450. Bölüm Tüyolarını sitemize ekledik. 2-7 Aralık tarihleri arasında yayınlanacak olan Beni Affet 446. – 450. Bölüm Tüyoları ve yorumlarını aşağıdan takip edebilirsiniz..

Beni Affet 446. – 450. Bölümler arası gelişmeler

beni affet tuyolariBeni Affet 446. – 450. Bölümlerde: “Ne uzun bir koridor bu Bahar, sana gelmek, sana sarılmak, seni kollarımın arasına almak sanki bin yıl sürmüş gibi. Ellerim çaresiz, oğlumuz çaresiz, geceleri uyumuyor, hepimiz çaresiziz. Ne çok şeymişsin sen hayatımızda, ne çok, şimdi öfkeni, bağırıp çağırmanı bile arıyoruz..”

--- Reklamlar ---

Aşka İsyan ediyor Kemal’le Bahar, araya giren buz gibi duvarlara.. İlk görüş gününde Kemal’le Bahar’ın karşılaşması, sarılması kalbimizi dağlayacak bu hafta. Ama Kemal’i harekete geçirecek bu durum, karısını oradan çıkartmanın peşine düşecek. Bunun için, bıçaklanan ve ölüm döşeğinde yatan Musa’nın bir an önce iyileşmesi.

Bahar’la Kemal’in ilk görüş günü bu hafta arkadaşlar. Kemal Musa’nın iyileşmesi için bir doktor bulur, eğer Musa konuşursa Bahar özgürlüğüne kavuşacaktır? Kemal’in amacı budur, Musa’yı iyileştirmek ama etrafında bilmediği düşmanlar vardır. Cesur gibi, Şahin gibi, bütün bunları aşıp, Musa’yı konuşturabilecek mi Kemal, bu hafta izleyeceğiz.

Beni Affet 446. – 450. Bölüm Özetleri

Leyla ve Umut’un evlilik yalanı başlarına işler açmaya başlayacak arkadaşlar. Evdeki herkes ikisinin evli olduğunu düşündüğü için onlara güzel bir sürpriz hazırlarlar. İkisinin uyuyacağı bir yatak.. Bakalım Umut’la Leyla bu düğümden nasıl kurtulacaklar?

Öte yandan, Cüneyt, Osman şirketi düze çıkartmaya çalışırken, Bora Feride’yle Yıldız’ın başına bela olmaktadır. Yıldız’ın eline gelecek video, ikisinin sevişme görüntüleridir. Yıldız şok olur!

Bora “bu görüntüleri internete verme tehdittin de bulunmaktadır” Yıldız sıkışmış durumdadır, Bora’nın istediği parayı bulmak için Feride Tunç’la kaldığı evi satar. İkilinin bu yaptığı satış, Cüneyt’in gözünden kaçmaz..

Bora’nın yaptığı şantajın sonunda satılan ev, Yıldız’ın rahata ermesine vesile olmayacaktır, çünkü bu işin arkasında Eylül’ün olacağından şüphelenmeye başlar Feride’yle Yıldız ve bunun peşine düşerler. Bora’yı gerçekten Eylül mü tutmuştur, ikisi arasındaki bağ nedir? İkili bakalım bu bağlantıyı çözebilecekler mi?Yukarı