Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Aşkın Bedeli 8. bölüm 18 eylül

- Reklamlar -

Aşkın Bedeli 8. bölüm 18 eylül

Aşkın Bedeli 8. bölüm özeti; Mümtaz’ın hediye ettiği kolyeyi satan Betül, Ender’e de yalan söylemiştir. Kolyeyi hastane masrafları için sattığını söylediği Ender, durumu ondan gizlediği için Betül’e çıkışır fakat aldıkları iyi haber her şeyi unutturur.

Aşkın Bedeli 8. bölüm  Betül’ün hamile olduğunu öğrenirler ve heyecanla bebek için alışverişe çıkarlar. Büyük sevinç yaşayan çifti yıkacak kötü haber nedir?

--- Reklamlar ---

askin bedeli 8. bolum Aşkın Bedeli 8. bölüm de neler olacak? Telefonu kırılan Özge’ye, Aras ve Ferhat telefon alırlar. Kendini affettirmek isteyen Aras’ın ve telefonsuz kalmasını istemeyen Ferhat’ın aldığı telefon arasında seçim yapmak zorunda kalan Özge, kimin aldığı telefonu seçecektir?

Aşkın Bedeli 8. bölüm 18 eylül; Fotoğraf çekiminde bayılan Sedef’i hastaneye götüren Gülten ve Poyraz perişan olurlar. Hastanede tedavi altına alınan Sedef’i ve Poyraz’ı bekleyen büyük sürpriz nedir? İkiz kardeşi Sedef ve annesi Gülten’i gören Selen yıkılmıştır. Kendini toparlamaya çalışan Selen’in vereceği karar Taner için de yeni bir başlangıç olacaktır.

AŞKIN BEDELİ 8. BÖLÜM YORUMLARINIZI AŞAĞI YAZINIZ…Yukarı