Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Aşkın Bedeli 131.-135. Bölüm Tüyoları

- Reklamlar -

Aşkın Bedeli 131.-135. Bölüm Tüyoları

Aşkın Bedeli 131.bölümden başlayıp 135. bölüme kadar olan bölümler ve tüyoları yorumları sitemizde bulabilirsiniz… 19 Mart tarihinde yayınlanacak olan Aşkın Bedeli 132.bölümde neler yaşanacak. Bu hafta ekranlara gelecek olan Aşkın Bedeli 133.bölüm fragmanı 20 Mart tarihinde..

Aşkın Bedeli 131.Bölümde Neler Yaşanacak Nil’le öpüşmeleri sonucunda bir karar noktasına geldiği düşünen Poyraz, Nil’den düşünmek için biraz zaman ister. Nil, sonunda Poyraz’ı ikna ettiğini düşünmektedir.

--- Reklamlar ---

Aşkın Bedeli 131.-135. Bölüm TüyolarıAşkın Bedeli 131.Bölüm Özeti Burmalı Asiye, Sedef’i mutfakta çalıştırmaya karar verir. Yaman ise kazayı üzerine alarak kendisine yardım eden Sedef’e borçlu hissetmektedir. Sedef, Yaman sayesinde mutfakta çalışmaktan kurtulur. Bu arada Selen’in yolu adım adım pavyona çıkmaktadır.

Aşkın Bedeli 132.Bölüm Fragmanı Haznedarların evinde ise Veda’nın röportajının yankıları yaşanmaktadır. Eve gelen telefon ise Veda’nın reçel işinin daha da büyüyeceğinin habercisidir. Dicle ise telefonlarını bir türlü açmayan Ferhat’ı görmek üzere hasta hasta yollara dökülür.

Aşkın Bedeli 133.Bölüm Veda’nın dahil olduğu projeyi öğrenen Betül, şirkette yapılacak sunumla ilgili itiraz etmeye çalışsa da, Poyraz tarafından susturulur. Betül, Mümtaz’ın kirli işleri ile ilgili belgeleri ele geçirmek üzere Canan’la buluşacaktır.

Aşkın Bedeli 130.- 134.Bölüm Fragmanı eklendikçe güncellenecektir..Yukarı