Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanı Özeti

- Reklamlar -

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanı Özeti

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanı Özetinde bakalım neler olacak neler yaşanacak..   Sevilen dizi Arka Sokaklar 323.bölümü ile 22 mart 2014 cumartesi akşamı Kanal D kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Arka Sokaklar 323. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanı ÖzetiRıza, Soydan’ın hapishaneye bıraktığı telefon yüzünden tek kişilik hücreye atılır. Pınar ve Ayla, Soydan’ın bıraktığı telefon yüzünden Rıza’nın başına bir şey gelmesinden korkmaktadır. Ekibin, Rıza’yı kurtarma çalışmaları Arif Müdür önderliğinde devam ederken, Abdülmalik Asfa, Cevher ve Soydan’dan oluşan ekip, planlarını gerçekleştirmek istemektedirler. Bunu önlemek isteyen Mesut, Hüsnü ve Arif, aldıkları bilgilere dayanarak Abdülmalik Asfa’nın silah ticareti yapacaklarını öğrenmişlerdir. Ancak Cevher’in hain planı, Asayiş Şube ekibinin takip çalışmalarını altüst eder. Bu arada yaşlı bir adama çarpıp, ölmesine sebep olan Çağdaş dışarıda serbest dolaşırken, Cem, nezarete atılır.

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanda Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Uğur Pektaş’ın paylaştıkları Sevilen beğeniyle izlenen dizi Arka Sokaklar 323.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz. Arka Sokaklar 323. Bölüm Özetiyle dizisitemiz.com da..Yukarı