Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Arka Sokaklar 318. bölüm fragmanı

- Reklamlar -

Arka Sokaklar 318. bölüm fragmanı

arka sokaklar 318. bölümArka Sokaklar 318. bölümde neler olacak? Aylin’in yaptığı araştırmalar sonucu, Bahar’ın üzerinden çıkan kimliğin sahte olduğu anlaşılır. Hüsnü ve Murat, Bahar ile konuşarak gerçekten kim olduğunu, neden sahne kimlik kullandığını öğrenmeye çalışırlar.

Başarılı olamayınca da, Arka Sokaklar 318. bölüm zorla da olsa parmak izi alınır. Alınan parmak izinden asıl isminin Arka Sokaklar 318. bölüm Yaren Çelebi olduğu, vefat eden annesinin adının Bahar Çelebi olduğu ve kızın bir süredir babası Mehmet Ali Çelebi tarafından arandığı, Ankara Emniyet’ine kayıp ihbarında bulunduğu bilgisine ulaşılır.

--- Reklamlar ---

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. evren diyor ki:

    ya yeter artık ya valla çok heyeceanlı olmaya başladı artık şu zamana kadar hiç bir bölümünü kaçırmadım tekrarlarını dahi izliyorum hayranlıkla izliyorum 1 numaralı favori filmim tek bu yav soydan yeter artık rıza baba ve ekibini rahat bırak keşke bir gün değil de hergün olsa arka sokaklar 318. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum inşallah rıza ali gibi hapise atılmaz buradan soydana sesleniyorum artık rahat bırak onları elbet bir gün seni yakalayacaklar hapise düşeceksin bakalım böyle rahat olabilecekmisinYukarı