Dizi Özeti Fragmanı Videosu

Adını Kalbime Yazdım 16.Bölüm Fragmanı

- Reklamlar -

Adını Kalbime Yazdım 16.Bölüm Fragmanı 8 Şubat

Sevilen dizi Adını Kalbime Yazdım 16.bölüm fragmanı dizinin 8 Şubat’taki bölümünden kesitler sunacak. Bir önceki bölümün devamı niteliğinde olan yeni bölümü tanıtan Adını Kalbime Yazdım 16.bölüm fragmanı çıktığında yazımızın devamında olacak. Adını Kalbime Yazdım dizisini yeni bölümde olacaklar hakkında bilgi verecek olan tanıtım 8 Şubat’taki bölümden tüyolar aktaracak.

Adını Kalbime Yazdım 16.Bölüm Fragmanı

adini-kalbime-yazdim-16-bolum-fragmani2014 senesinin ilk haftasında yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Adını Kalbime Yazdım yine heyecanlı bir bölümle izleyicileri ekranları başına bağlayacak. Aşk ve pek çok duyguyu bir arada işleyen dizi gerek oyuncuları gerek senaryosu gerekse set ekibi ile yeni bölümler için itinayla çalışıyor. Adını Kalbime Yazdım 16.bölümde neler olacaksorusunun cevabını merak edenler için dizinin 16.bölüm tanıtım fragmanı yakın zamanda paylaşılacak. O zamana dek son yayınlanan fragman yazımızın devamında bulunmakta.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.dizisitemiz.com/wp-content/uploads/2014/02/adini-kalbime-yazdim-16-bolum-fragmani.jpg’]http://videocdn.rotahaber.com/rotavideo/file/290120142244049275386.MP4[/pro-player]

Adını Kalbime Yazdım 15.Bölüm Fragmanı

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ashan diyor ki:

    1.bölüm sonunda gösterdiYukarı