Dizi Özeti Fragmanı Videosu

2013 yaz sezonu dizileri, yeni başlayacak diziler fragmanları

- Reklamlar -

2013 yaz sezonu dizileri, yeni başlayacak diziler isimleri fragmanları

benim-hala-umudum-var-dizisi

2013 yaz dizileri; Bu yaz ekrana gelecek birçok dizi, ana temasında ‘aşk’a yer verecek. ‘Aşk Hikayesi’, ‘Satılık Aşk’, ‘Benim Hala Umudum Var’ ve ‘Fakir Gencin Romanı’ isimli yeni diziler, yepyeni aşk hikayeleriyle seyirciyi ekrana çekmeye çalışacak.

--- Reklamlar ---

2013 yaz sezonu dizileri;

cagatay-serenay

AŞK HİKAYESİ; Bu yapımlar arasında yer alan ‘Aşk Hikayesi’nde Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, başrolde olacak. The O.C. dizisinin uyarlaması olan ve Star TV’de yayınlanacak dizide fakir bir gencin, zengin bir kıza aşkıve çevresinde gelişen olaylar ele alınıyor.

BENİM HALA UMUDUM VAR; Aynı kanalda yayınlanacak diğer bir dizi ise Gold Film imzalı ‘Benim Hala Umudum Var’ olacak. Çekimlerine başlanan ve temmuzda yayınlanacak dizinin başrolünde Gizem Karaca ile Berk Oktay yer alacak. Yine GoldFilm’in eylül ayında yayınlamayı planladığı bir diğer dizisi de Satılık Aşk. İki kadın ve bir erkeğin hayatınıanlatan dizi, Kanal D’de yayınlanacak.

images

FAKİR GENCİN ROMANI; Avşar Film’in yeni sezonda iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlan Fakir Gencin Romanı dizisinin başrollerini ise Fahriye Evcen ile Kayıp Şehir’de oynadığı Kadir karakteri ile kendini gösteren Nik Xhelilaj paylaşacak.Eylül ayında ekrana gelecek dizi bir aşk hikâyesinden doğacak.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sevinc diyor ki:

    Fakir genc ne zaman basliyor eylul bitir

  2. sevinc diyor ki:

    Fakir gencinYukarı