Dizi Özeti Fragmanı Videosu

14 Ekim Beni Affet 416. Bölüm Özeti Fragmanı

- Reklamlar -

14 Ekim Beni Affet 416. Bölüm Fragmanı

beni affet 416. bolum

14 ekim Beni Affet dizisi ;  Şahin’in yıllar sonra ailesini bulma nedeninin altında büyük bir sır olduğunu düşünen Kemal Şahin’in doktoru Sinan’ın muayenehanesine girer. Sinan’ın habersizce Bahar’a yaptırdığı test sonucunu gören Kemal şüphelerinde haklı çıkmıştır. Kemal Şahin’in planına bozmakta kararlıdır. Öte yandan Berat, hakkında çok şey bildiği Şahin’i arayıp kendisini hapisten çıkartmasını ister. Berat Şahin’i ne ile tehdit eder?

--- Reklamlar ---

14 Ekim Beni Affet 416. Bölüm özeti;

Tüm aile özel bir yemek için Kozanların evinde bir araya gelirler. Osman Kozan oğlu Cüneyt’i kaybetmemek, ailenin huzurunu bozmamak için Feride’nin eve dönüşü karşısında bile sessiz kalır. Ancak Cüneyt tarafından evden atılan Eylül’ün çıkardığı beklenmeyen rezalet büyük aile yemeğine bomba gibi düşer. Cüneyt Eylül’e bir kez daha dersini verecektir. Öte yandan Feride ve Cüneyt’e destek olan Yıldız, Eylül’ün yeni hedefidir. Eylül Yıldız’ı Feride’ye karşı kışkırtmak için geçmişteki bir sırrı ortaya döker.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ören mehammet diyor ki:

    olamaz ya ara ara yok nerde bu yeni bölüm artik seyretmeycem adamlara bak ya böyle seymi olur adamlar ne yapmayi calisiyorlar anlamadimYukarı