Dizi Özeti Fragmanı Videosu

13 Mayıs Beni Affet 371. bölüm

- Reklamlar -

944436_251614661646167_82838078_n
13 Mayıs Beni Affet 371. bölüm özeti; Annesi Zühre’den iyiden iyiye şüphelenmeye başlayan Cüneyt, O’nu takip etmeye karar verir. Feride ise annesinin üzüntüsünü yaşayan Tunç için bir şeyler yapmak isterken, kendisini Cüneyt’le birlikte Zühre’yi izlerken bulur. Zühre’yi, susması karşılığında Harun’a para verirken gören Feride ve Cüneyt, bu olayın altında yatan büyük gizemi çözebilecekler midir?

Öte yandan aldatılmanın verdiği acıya daha fazla dayanamayan Yıldız, Derya ve Ferman’dan intikam almak için büyük bir plan hazırlamaktadır.

Kemal’in kaza geçirmesine sebep olan Berat ve Kürşat, Bahar adına kirli işler yapacakları bir şirket açmayı planlamaktadırlar. Kemal, geçirdiği kaza yüzünden işlerini Bahar’a devrederken, bu durumdan faydalanan Kürşat, şirket kurmak için gerekli belgeleri gizlice Bahar’a imzalatır.

Beni Affet 371. bölümde neler olacak? Öte yandan Sevgi, Umut ve Handan’a söz kesme hazırlığı içerisindeyken, vicdanına daha fazla söz geçiremeyen Nazire, geçmişe dair büyük bir sırrı Sevgi’yle paylaşır. Berat’ı da yakacak bu gerçek bütün dengeleri değiştirecektir.Yukarı